top o serwisie o nas nasza podroz kontakt newsletter strona glowna www.honeymoonstory.net www.podrozposlubna.com

Ta podróż to spełnienie naszych najskrytszych marzeń. Chodziło w niej nie o to, żeby zobaczyć jak najwięcej krajów i skakać po najbardziej znanych zakątkach. Ale o to, żeby poznać dogłębnie i dokładnie kilka wybranych krajów łącznie z ich mieszkańcami, obyczajami, radościami i trudnościami dnia codziennego. Im bardziej odległy i niedostępny teren tym lepiej.

A przede wszystkim była to nasza podróż poślubna i początek naszego wspólnego życia! ;) Chodziło więc o poznanie siebie nawzajem i siebie samych. Mieliśmy dużo czasu na obserwację, myślenie, zadumę, kontakt z innymi... to daje dużo do myślenia, zmienia, doprowadza do wielu wniosków...

Trasa była wyznaczona ogólnie. Nawet bilety mieliśmy tylko w jedna stronę, a nie takie typowo backpackerskie dookokoła świata. Było spontanicznie i przede wszystkim powoli. GO SLOW to nasza domena (w przeciwieństwie do codziennego życia w domu)

go slow

Zaczęliśmy od Sydney (chodź to właściwie tylko przesiadka), potem po drodze Fidżi (też tylko przesiadka) i docelowe Wyspy Salomona oraz Papua Nowa Gwinea oglądana z jachtu Seawanhaka. Spędziliśmy ponad 2 miesiące żeglując po wyspach na Pacyfiku, a dokładnie wyspach Melanezji. Niesamowite chwile, o których mozecie poczytać w relacjach.

Świeta Bozego Narodzenia spędziliśmy w domu z rodziną, a następne 6 miesięcy w Ameryce Południowej. Przez całą podróż szczegóły naszego planu, to po prostu jechać, dookoła. Reszta powstawała spontanicznie. Zapraszamy do czytania relacji!Ogólna mapa naszej podróży